I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 Hlasovanie verejnosti v ankete CFO roka 2021 začne 7.septembra 2022. Víťaz bude vyhlásený na slávnostnom galavečeri CFO roka 2021 už 27. 9. 2022 [wpcdt-countdown id=”2994″]

Ocenenie CFO roka

CFO roka je ocenenie finančných riaditeľov na Slovensku za ich mimoriadne výsledky, aktívny prístup a prínos k modernému finančnému manažmentu. Kandidátov nominuje odborná komisia, ktorú okrem vyhlasovateľov (týždenník TREND, CFO Club) tvoria aj ďalší odborní partneri – spoločnosti BDO, Deloitte, EY, KPMG, PwC a SAF. Členovia komisie hodnotia nominovaných CFOs, stretávajú sa s nimi a napokon vyberú najlepších. Zohľadňujú pritom nielen finančné výsledky ich firiem, ale najmä ich vplyv na dosiahnuté výsledky a prístup k modernému finančnému manažmentu. Viac o kritériách účasti a pravidlách ocenenia CFO roka nájdete v štatúte ocenenia tu.

Finalisti CFO roka 2021

Hodnotiaci proces prebieha do 30.6.2022 a finalisti budú zverejnení v auguste 2022.

Odborná porota

Ronald Izip
Ronald Ižip
Zuzana Slovincova detail
Zuzana Slovincová
Lubos-Vanco
Luboš Vančo
Lorencovicova_Ivana
Ivana Lorencovičová
Tomas Precek EY
Tomáš Přeček
thumbnail_Gunda Peter_2019
Peter Gunda
Martin Gallovič
Martin Gallovič
Miroslav Bielčik, Chief Financial Officer, PosAm, small2
Miroslav Bielčik

Partneri

Ďakujeme partnerom za podporu podujatia. Veríme, že ich inovatívne produkty a služby Vás posunú o krok vpred a poskytnú Vám tak ďalšiu konkurenčnú výhodu.

Generálny partner

Komercni-Banka-logo

Odborní partneri

EY_Logo min

História

Galéria Galavečer CFO roka 2020

vitaz CFO roka 2020 vyhlasenie
Roman FIlipoiu z SPP-distribucia ako vitaz CFO roka 2020 s cenami

Galéria CFO roka 2019

Daniel Bekes CFO roka 2019

Galéria CFO roka 2018

CFO roka

CFO roka je ocenenie osobností za ich mimoriadny prínos, profesionálne výsledky a verejnú aktivitu v oblasti finančného riadenia na Slovensku.

Organizátori

Nominačný formulár CFO roka 2022