I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 Hlasovanie verejnosti v ankete CFO roka 2021 začne 7.septembra 2022. Víťaz bude vyhlásený na slávnostnom galavečeri CFO roka 2021 už 27. 9. 2022 

Ocenenie CFO roka

CFO roka je ocenenie finančných riaditeľov na Slovensku za ich mimoriadne výsledky, aktívny prístup a prínos k modernému finančnému manažmentu. Kandidátov nominuje odborná komisia, ktorú okrem vyhlasovateľov (týždenník TREND, CFO Club) tvoria aj ďalší odborní partneri – spoločnosti BDO, Deloitte, EY, KPMG, PwC a SAF. Členovia komisie hodnotia nominovaných CFOs, stretávajú sa s nimi a napokon vyberú najlepších. Zohľadňujú pritom nielen finančné výsledky ich firiem, ale najmä ich vplyv na dosiahnuté výsledky a prístup k modernému finančnému manažmentu. Viac o kritériách účasti a pravidlách ocenenia CFO roka nájdete v štatúte ocenenia tu.

Finalisti CFO roka 2021

Hodnotiaci proces prebieha do 30.6.2022 a finalisti budú zverejnení v auguste 2022.

Odborná porota

Ronald Izip
Ronald Ižip
Zuzana Slovincova detail
Zuzana Slovincová
Lubos-Vanco
Luboš Vančo
Lorencovicova_Ivana
Ivana Lorencovičová
Tomas Precek EY
Tomáš Přeček
thumbnail_Gunda Peter_2019
Peter Gunda
Martin Gallovič
Martin Gallovič
Miroslav Bielčik, Chief Financial Officer, PosAm, small2
Miroslav Bielčik

Partneri

Ďakujeme partnerom za podporu podujatia. Veríme, že ich inovatívne produkty a služby Vás posunú o krok vpred a poskytnú Vám tak ďalšiu konkurenčnú výhodu.

Generálny partner

Komercni-Banka-logo

Odborní partneri

EY_Logo min

História

Galéria Galavečer CFO roka 2020

vitaz CFO roka 2020 vyhlasenie
Roman FIlipoiu z SPP-distribucia ako vitaz CFO roka 2020 s cenami

Galéria CFO roka 2019

Daniel Bekes CFO roka 2019

Galéria CFO roka 2018

CFO roka

CFO roka je ocenenie osobností za ich mimoriadny prínos, profesionálne výsledky a verejnú aktivitu v oblasti finančného riadenia na Slovensku.

Organizátori

Nominačný formulár CFO roka 2022